Menu
Online Reservation
Reservation

Massages Packages

Anti Stress Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Anti Stress Massage
Anti Stress Massage

Masaj, yavaş ve ritmik bir yapı türüdür. Kas gevşetici etkisi vardır. Baştan ayağa yapılan masaj yumuşak hareketlerle vücuttaki kasların ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Anti stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanlarını kaplar, gerilimi etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Aromatherapy Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Aromatherapy Massage
Aromatherapy Massage

Rahatlatıcı Aromaterapi Masajı, saf rahatlama arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Yavaş ve kuşatıcı hareketlerle rahatlatıcı Aromaterapi Masajı ve levander esansiyel yağları, yorgunluk hissini yatıştırmaya, ağrıyı hafifletmeye ve stresi azaltmaya yardımcı olur. Lavanta esansiyel yağı, duyuları anında rahatlatan en nostaljik kokulardan biridir.

Hot Stone Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Hot Stone Massage
Hot Stone Massage

Sıcak taş masajı, gerginliği eriterek, kas sertliğini gidererek, kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır. 1 saatlik tıbbi sıcak taş masajı terapi seansı, vücuttaki önemli noktalara pürüzsüz, su ısıtmalı taşların yerleştirilmesi yoluyla daha derin kas gevşemesini destekler. Fibromiyalji, artrit, karpal tünel sendromu ve diğer kronik durumlarla ilişkili ağrıdan kurtulma sağlar.

Medical Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Medical Massage
Medical Massage

Medikal masaj gerginliği azaltır, var olan ağrı ve sızıları dindirir, tam bir rahatlama ve dinginlik sağlar. İnsanların çoğu, bilgisayar karşısında uzun saatler boyunca kambur durmak, kapasitelerini aşan ağır yükler taşımak, uygun olmayan pozisyonlarda oturmak ve uyumak nedeniyle kronik bel ağrısı çekiyor. Zamanla tüm bu sorunlar kas gerginliğine, sertliğine ve düğümlere yol açar. Kişinin problemine uygulanan bu masaj kasların gevşemesine ve ağrıların hafiflemesine yardımcı olur.

Lymph Drainage Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Lymph Drainage Massage
Lymph Drainage Massage

Lenfatik drenaj terapötik bir masaj tedavisidir. Masaj, vücudunuzdaki lenf akışını artırmak için çok hafif basınç ve uzun, nazik, ritmik vuruşlar kullanır. Lenfatik masaj, yaralanma veya ameliyattan sonra şişmeyi önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca bağışıklık sisteminize büyük bir destek sağladığı düşünülmektedir.

Back Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Back Massage
Back Massage

Balinese massage is a rigorous,luxurious and holistic spa treatment that combines acupressure, reflexology, stretching and aromatherapy to stimulate circulation, ease muscular and joint pain, and bring a sense of well being, calm and deep relaxation.Its recommended if you want to experience a variety of massage techniques, relax and feel spiritually renewed at the same time.

Mix Massage

Gerçekten yüce ve unutulmaz bir spa deneyimi. Teknik, Sıcak Taş Masajı , Thai Masajı, Hawaii Lomi Lomi, Ayak Refleksolojisi ve Lenf Drenaj masajı olmak üzere beş farklı masaj stilini birleştirir. Temel ylang ylang yağı kullanılarak gerçekleştirilen terapistlerimizin nazik ve şifalı elleri, sinir sistemini yatıştırmaya, kas dokusunu ısıtmaya ve gevşetmeye ve sağlıklı, yeni cilt hücrelerinin büyümesini desteklemeye yardımcı olacak ve sonuçta cildin tamamen gevşemesine ve esnekliğine neden olacaktır.

Traditional Thai Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Thai Massage
Thai Massage

Thai masajı, vücudun tüm fiziksel, zihinsel ve duygusal süreçlerine güç sağlayan on ana enerji hattı boyunca uzanan basınç noktalarına dayanır. Bu masaj şeklinde, alıcı tamamen giyinik, bol bir üst ve pantolon giyiyor. Thai masajı mat üzerinde yapılır ve masaj yağı kullanılmaz. Masaj terapisti, hareket aralığını iyileştirmek için çeşitli yoga esnemeleri ve dolaşımı canlandırmak için derin basınçlı masaj kullanır.

Spor Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Spor Massage
Spor Massage

Spor aktiviteleriniz ve vücut geliştirme teknikleriniz kas ve doku yapınızın yorulmasına ve kasılmaların artmasına neden olabilir. Masaj teknikleri ile tüm bu yorgunlukları üzerinizden atar ve spor aktivitelerinize yenilenmiş olarak devam etmenizi sağlar. Bu tedavinin düzenli olarak uygulanması, spor faaliyetlerinizden alacağınız verimi en üst düzeye çıkarır.

Full Body Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Full Body Massage
Full Body Massage

Bir tür masaj terapisi olan tam vücut masajı, kas ve fasyanın (kasları çevreleyen bağ dokusu) daha derin katmanlarına ulaşmak için sıkı basınç ve yavaş vuruşlar kullanır. Kronik ağrılar ve ağrılar ve boyun ve sırtın üst kısmı, bel ağrısı, bacak kas gerginliği ve ağrılı omuzlar gibi kasılmış alanlar için kullanılır.

Medical Hot Stone Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Medical Hot Stone Massage
Medical Hot Stone Massage

Hot stone massage therapy melts away tension, eases muscle stiffness and increases circulation and metabolism. 1 hour medical hot stone massage therapy session promotes deeper muscle relaxation through the placement of smooth, water-heated stones at key points on the body. Provides relief from pain associated with fibromyalgia, arthritis, carpal tunnel syndrome and other chronic conditions.

Shiatsu Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Shiatsu Massage
Shiatsu Massage

Shiatsu parmakla bastırmak anlamına gelir, cilt hastalıkları için tedavi yöntemleri belirtilen noktayı tam olarak bastırarak deriye sıkıca bastırmaktır. Bu chica'nın yaşam enerjisinin meridyenler olarak adlandırılan ve vücuttaki kanallardan hangi kanallardan aktığı açıkça tanımlanmış teorisine dayanır. On dört ana meridyen vardır; Her birinin, organın yakınında bulunacağı yol açık bir ifade değilse de, vücudun başlıca organlarından biri ve ilgili organın etkileri ve işlevleri.

Thai Foot Reflexology Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Foot Reflexology
Foot Reflexology

Foot massage, body massage easier than done, and in a short time and is as effective as full-body massage. Traditional Thai medicine, Ayurveda and traditional Chinese medicine is the perfect blend of. Thai medicine, Ayurved marma points of the tridosha, nutrition, yoga, movement and massage to Hinduism, from the elements in Chinese medicine, yin and yang, through the meridians, herbal medicine dates back to.

Chocolate Massage by Refresh SPA & Turkish Bath in Alanya Antalya
Reservation Now
Chocolate Massage
Chocolate Massage

The “Chocolate Massage” is a comprehensive therapy session based in real chocolate. Cocoa stimulates the production and secretion of endorphins in the brain and helps to combat anxiety and stress. Relaxing chocolate massage calms you down and gives your skin the necessary moisture and antioxidants. It is a deep nourishing and moisturizing treatment which pampers your body and your soul.

Online Reservation
Your request has been added to reservation list!

or

To top